Wasze najczęstsze pytania do
Mossakowski Weddings

Przyjedziecie na nasz ślub jeśli odbywa się w innym kraju?

Oczywiście! Naszym bazowym miejscem działania jest Polska, ale każdego roku 1/3 naszych ślubów odbywa się poza granicami naszego kraju. Najczęściej odwiedzamy Austrię, Wiedeń, Burgenlandię, okolice Jeziora Bodeńskiego. Byliśmy też we Włoszech, Czechach, Francji i Wielkiej Brytanii. Podróż to nieodłączna część naszego zawodu i równie wielka pasja.

W ile osób pracujecie?

To zależy od tego jak długi chcecie film. W naszej ekipie na stałe działają 4 osoby. Dzięki doświadczeniu potrafimy świetnie odnaleźć się na ślubie w pojedynkę, dłuższe historie nagrywamy w 2 osoby, byliśmy też na ślubach, gdzie złożoność uroczystości, ilość wydarzeń i oczekiwania pary młodej wymagały kręcenia ich dnia w 3 osoby. W naszej ofercie znajdziecie sugestię ilości potrzebnych osób w zależności od długości filmu. Zastanawiacie się dalej? Porozmawiajmy, chętnie pomożemy w doborze ilości osób.

Jak się spotkamy i jak podpiszemy umowę?

Zazwyczaj spotykamy się na Skype lub FaceTime. Cały proces podpisywania umowy odbywa się lektronicznie. Oczywiście, jeśli czas pozwoli bardzo chętnie napijemy się z Wami kawy i posłuchamy o Waszych planach na jeden z najważniejszych dni Waszego życia :).

Jak pracujecie w dniu ślubu?

Ślub to Wasze wydarzenie, nie nasze, więc staramy się być, jak najbardziej to możliwe, dyskretni i jak najmniej widoczni. Nie nosimy ze sobą tony sprzętu, kranów kamerowych, kamizelek jak Robocop :). Przy minimalnej ilości sprzętu jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne ujęcia, które pomogą nam wprowadzić Wasz film w tzw. “cinematic look”.

 Jaki jest finalny efekt Waszej pracy?

Po zakończonej pracy otrzymacie od nas unikalną, filmową historię Waszego specjalnego dnia i Waszej miłości.To jest jedna z wielu rzeczy, która nas wyróżnia – kinowy charakter naszych produkcji. Co to oznacza? Czerpiąc inspirację z kinowych dzieł budujemy historię w w sposób znany nam z książek i teorii o kinie. Dobieramy muzykę pasującą do atmosfery, klimatu i stylu ślubu, kierujemy emocjami muzyką, kolorem i sposobem montażu. Czasem jest to melancholijna podróż, czasem szalone i ostre cięcia trwającej zabawy. Każdy ślub est inny, każda para jest inna. Jaki będzie Wasz film? Długi, krótki, szalony, pełen łez wzruszenia? To zależy od Was, my z całe siły i umiejętności włożymy w to, żeby był przede wszystkim piękny :).

Jakie są Wasze ceny?

Wkładamy całe serce I umiejętności nabyte przez lata, żeby stworzyć Waszą pamiątkę. Zabezpieczamy ją w technologicznie w najbardziej możliwy sposób żeby uniknąć utraty materiału z powodu awarii sprzętu. Pieniądze nie są naszym priorytetem, ale żeby móc poświęcić na Wasz film odpowiednią ilość czasu, zabrać na Wasz ślub najlepszych operatorów, którzy nie zawiodą  i żeby móc obsłużyć Was jako naszych klientów w odpowiedni sposób musimy myśleć o naszych finansach, z których żyjemy. Dokładne ceny poznacie pisząc do nas na Facebooku lub mailowo. 

Jak możemy zarezerwować nasz termin?

Co tydzień dostajemy dużo zapytań o nasze usługi. Zarówno film jak i fotografię. Nie jesteśmy w stanie zapamiętać ani zapisywać wszystkich terminów o które pytacie nas na Facebook, mailach czy Instagramie i nie jesteśmy w stanie rezerwować wszystkich “zapytań”. Sama odpowiedź, z informacją o wolnym terminie i przesłanie przez nas oferty nie jest równoznaczne z rezerwacją danego terminu dla Was. Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa, oraz wpłata zadatku. Potrzebujesz  czasu na zastanowienie :)? Poinformuj nas o tym. Zatrzymamy dany termin przez jakiś czas i poinformujemy Cię gdy ktoś również o niego zapyta, będziesz miał pierwszeństwo w finalnej jego rezerwacji.

 

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.